Čas na serveru 22:28:30

Emanuel Hosperger
Mořský příboj

Id: 91701

Mořský příboj

  •  / Mořský příboj / Emanuel Hosperger

olej/plátno, rozměr 26 x 60 cm, signováno vpravo dole, obraz lokálně znečištěn, novodobě rámováno

zobrazeno: 1688x

Vyvolávací cena:
800