Čas na serveru 01:36:45

Emanuel Hosperger
Příboj

Id: 423501

Příboj

  •  / Příboj / Emanuel Hosperger

olej/plátno, rozměr 45 x 130 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený a značně pokroucený rám

zobrazeno: 1390x

Vyvolávací cena:

5 600