Čas na serveru 00:01:38

Emanuel Hosperger
Skalisko

Id: 50406

Skalisko

  •  / Skalisko / Emanuel Hosperger

olej/sololit, rozměr 21 x 40 cm, signováno vlevo dole, datováno 1929, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2164x

Vyvolávací cena:

1 950