Čas na serveru 21:27:25

Emanuel Hosperger
Skalisko

Id: 62602

Skalisko

  •  / Skalisko / Emanuel Hosperger

olej/plátno, rozměr 29 x 55 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 6227x

Vyvolávací cena:

31 001

Příhozy: 88