Čas na serveru 13:19:21

Emanuel Hosperger
Tatry

Id: 43201

Tatry

  •  / Tatry / Emanuel Hosperger
  •  / Tatry / Emanuel Hosperger
  •  / Tatry / Emanuel Hosperger

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, signováno vpravo dole, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2933x

Vyvolávací cena:

4 600