Čas na serveru 00:59:53

Emanuel Hosperger
Zpěněné moře

Id: 79404

Zpěněné moře

  •  / Zpěněné moře / Emanuel Hosperger

olej/plátno, rozměr 45 x 130 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, volné v rámu, lokálně poškozená malba

zobrazeno: 3117x

Vyvolávací cena:

21 000

Příhozy: 50