Čas na serveru 16:01:23

Emanuel Zamrazil
Mladá šlechtična

Id: 2340

Mladá šlechtična

  •  / Mladá šlechtična / Emanuel  Zamrazil

olej/karton, rozměr 69 x 52 cm, nesignováno, značeno na zadní straně, karton byl již před malbou zvlněn, novodobě rámováno

zobrazeno: 2034x

Vyvolávací cena:
1 200

4 600