Čas na serveru 01:51:01

Emanuel Knížek
Dívky u stolu

Id: 184404

Dívky u stolu

  •  / Dívky u stolu / Emanuel Knížek

olej/plátno, rozměr 90 x 75 cm, signováno a datováno vpravo dole, poškozený rám, volné v rámu

zobrazeno: 1553x

Vyvolávací cena: