Čas na serveru 04:49:21

Emanuel Knížek
Karel Kramář

Id: 396001

Karel Kramář

  •  / Karel Kramář / Emanuel Knížek

olej/karton, rozměr 46 x 38,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 752x

Vyvolávací cena:

4 900