Čas na serveru 17:24:23

Emanuel Kodet
Faun

Id: 53408

Faun

  •  / Faun / Emanuel Kodet
  •  / Faun / Emanuel Kodet
  •  / Faun / Emanuel Kodet

patinovaná sádra, celková výška cca 48 cm, signováno na spodní straně, datováno 1910, velmi dobrý stav

zobrazeno: 2558x

Vyvolávací cena:

13 500