Čas na serveru 05:54:05

Emanuel Krescenc Liška
Máří Magdalena

Id: 472501

Máří Magdalena

  •  / Máří Magdalena / Emanuel Krescenc Liška

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 21 x 33 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

zobrazeno: 2154x

Vyvolávací cena:

22 600