Čas na serveru 19:22:35

Emanuel Mandler
Při hře

Id: 247107

Při hře

  •  / Při hře / Emanuel Mandler
  •  / Při hře / Emanuel Mandler
  •  / Při hře / Emanuel Mandler

olej/plátno, rozměr 43 x 55 cm, značeno a datováno vpravo dole, lehce poškozený rám

zobrazeno: 1286x

Vyvolávací cena:
1 200

5 100