Čas na serveru 23:22:27

Emanuel Neumann
Cesta lesem

Id: 44806

Cesta lesem

  •  / Cesta lesem / Emanuel Neumann

olej/plátno, rozměr 46 x 34 cm, signováno vpravo dole, drobně poškozena malba i rám, původní stav

zobrazeno: 1395x

Vyvolávací cena:
800

3 100