Čas na serveru 05:32:24

Emanuel Ranný st.
Ráno

Id: 172107

Ráno

  •  / Ráno / Emanuel Ranný st.
  •  / Ráno / Emanuel Ranný st.
  •  / Ráno / Emanuel Ranný st.
  •  / Ráno / Emanuel Ranný st.

olej/plátno, rozměr 132 x 100 cm, signováno vlevo dole, datováno, na zadní straně výstavní štítek, poškozený rám, obraz v minulosti restaurován

zobrazeno: 1452x

Vyvolávací cena:

12 500