Čas na serveru 21:10:27

Emanuela Šedivá
Hyacinty

Id: 41302

Hyacinty

  •  / Hyacinty / Emanuela Šedivá

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 27 x 18 cm, signováno vpravo dole, datováno 44, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2006x

Vyvolávací cena:
500

1 106