Čas na serveru 02:51:47

Emerich Fechter
Konvolut dvou kusů

Id: 149901

Konvolut dvou kusů

  •  / Konvolut dvou kusů / Emerich Fechter

olej/dřevo, rozměr každého 31,5 x 23,5 cm, signováno, poškozené dekorativní rámování

zobrazeno: 1331x

Vyvolávací cena:

6 000