Čas na serveru 21:26:20

Emil Artur Pitterman - Longen
Břízi v krajině

Id: 377104

Břízi v krajině

  •  / Břízi v krajině / Emil Artur Pitterman - Longen

olej/karton, rozměr 47 x 56 cm, neznačeno, zaskleno, poškozený rám, na zadní straně písemné posouzení PhDr. Michaela Zachaře

zobrazeno: 801x

Vyvolávací cena:

10 500