Čas na serveru 10:37:18

Emil Artur Pitterman - Longen
Děti v aleji

Id: 131503

Děti v aleji

  •  / Děti v aleji / Emil Artur Pitterman - Longen

olej/karton, rozměr 60 x 50 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, několik dírek v obraze, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1905x

Vyvolávací cena:
8 000

10 500