Čas na serveru 23:22:51

Emil Artur Pitterman - Longen
Katedrála v Remeši

Id: 592

Katedrála v Remeši

  •  / Katedrála v Remeši / Emil Artur Pitterman - Longen

olej/plátno/karton, rozměr plátna 80 x 67 cm, signováno vpravo dole, datováno 1919, popsáno, obraz odborně čištěn, novodobé rámování, konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 3344x

Vyvolávací cena:
16 000

57 000