Čas na serveru 03:53:19

Emil Artur Pitterman - Longen
Kytice

Id: 258702

Kytice

  •  / Kytice / Emil Artur Pitterman - Longen

olej/lepenka, rozměr 58 x 65 cm, značeno vlevo dole s datací 1914, oděrky na novodobém rámování, v horní části prasklá lepenka, stav viz foto

zobrazeno: 4188x

Vyvolávací cena:

24 000