Čas na serveru 10:34:30

Emil Artur Pitterman - Longen
Piják

Id: 265105

Piják

  •  / Piják / Emil Artur Pitterman - Longen

olej/plátno/karton, rozměr 38 x 38 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, oděrky na rámu,po

zobrazeno: 11786x

Vyvolávací cena:

66 000

Příhozy: 78