Čas na serveru 21:04:37

Emil Artur Pitterman - Longen
Portrét herečky Xeny Longenové

Id: 420502

  •  / Portrét herečky Xeny Longenové / Emil Artur Pitterman - Longen

tuš/papír, rozměr ve výřezu 29 x 38 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, papír v ploše pomačkaný

zobrazeno: 728x

Vyvolávací cena:

3.4.2023, 21:29:00

3.4.2023 21:23 2 500 Kč