Čas na serveru 15:37:08

Emil Artur Pitterman - Longen
Portrét Vlasty Buriana

Id: 204241

Portrét Vlasty Buriana

  •  / Portrét Vlasty Buriana / Emil Artur Pitterman - Longen

olej/plátno, rozměr 54 x 46 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, oděrky na rámu, obraz v původním dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1099x

Vyvolávací cena:
8 000

14 000