Čas na serveru 01:20:23

Emil Artur Pitterman - Longen
Portrét Vlasty Buriana

Id: 204241

Portrét Vlasty Buriana

  •  / Portrét Vlasty Buriana / Emil Artur Pitterman - Longen

olej/plátno, rozměr 54 x 46 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, oděrky na rámu, obraz v původním dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 400x

Vyvolávací cena:
8 000

9 000

2019,10-1,07,20,56,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu