Čas na serveru 16:43:13

Emil Artur Pitterman - Longen
Před roubenkami

Id: 1829

Před roubenkami

  •  / Před roubenkami / Emil Artur Pitterman - Longen

tempera/karton, rozměr 49 x 66 cm, signováno vpravo dole, datováno 1917, zaskleno, novodobě rámováno

zobrazeno: 2700x

Vyvolávací cena: