Čas na serveru 21:45:22

Emil Artur Pitterman - Longen
Zimní procházka

Id: 219102

Zimní procházka

  •  / Zimní procházka / Emil Artur Pitterman - Longen

olej/plátno, rozměr 64 x 53 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 5481x

Vyvolávací cena:

13 500