Čas na serveru 03:55:24

Emil Cimbura
Divadlo svět VII.

Id: 193112

Divadlo svět VII.

  •  / Divadlo svět VII. / Emil Cimbura

olejová tempera/sololit, rozměr 77 x 55 cm, signováno vpravo dole s datací, z cyklu Návraty, rámováno, původem z ateliéru autora

zobrazeno: 2728x

Vyvolávací cena:

10 500