Čas na serveru 16:13:05

Emil Cimbura
Veritas

Id: 139606

Veritas

  •  / Veritas / Emil Cimbura
  •  / Veritas / Emil Cimbura
  •  / Veritas / Emil Cimbura
  •  / Veritas / Emil Cimbura

kombinovaná technika, rozměr 70 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 504x

Vyvolávací cena:

14 900