Čas na serveru 12:19:36

Emil Cimbura
Výlet

Id: 92604

Výlet

  •  / Výlet / Emil Cimbura
  •  / Výlet / Emil Cimbura
  •  / Výlet / Emil Cimbura
  •  / Výlet / Emil Cimbura

kombinovaná technika/papír, velikost malby 63 x 62 cm, signováno a popsáno na zadní straně, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1793x

Vyvolávací cena:

4 800