Čas na serveru 05:54:48

Emil Czech
Dívka s draperií

Id: 322503

Dívka s draperií

  •  / Dívka s draperií / Emil Czech

olej/plátno/karton, rozměr 39,5 x 29 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na novodobém rámu

zobrazeno: 546x

Vyvolávací cena:

4 300