Čas na serveru 15:54:07

Emil Czech
Rozkvetlá zahrada

Id: 1233

Rozkvetlá zahrada

  •  / Rozkvetlá zahrada / Emil Czech

olej/karton, rozměr 48 x 44 cm, signováno vpravo dole, datováno 1904, obraz v původním stavu, na rámu drobné oděrky

zobrazeno: 3140x

Vyvolávací cena:

17 500