Čas na serveru 00:10:56

Emil Filla
Akt

Id: 210209

Akt

  •  / Akt / Emil Filla
  •  / Akt / Emil Filla
  •  / Akt / Emil Filla

litografie/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 16,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, po

zobrazeno: 2156x

Vyvolávací cena:

28 000

Účastníci: 19

Příhozy: 57