Čas na serveru 12:17:56

Emil Filla
Akt

Id: 20101

Akt

  •  / Akt / Emil Filla
  •  / Akt / Emil Filla
  •  / Akt / Emil Filla

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 23 x 28,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, zaskleno, paspartováno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 4163x

Vyvolávací cena:

15 000