Čas na serveru 16:26:51

Emil Filla
Akt v křesle

Id: 1330

Akt v křesle

  •  / Akt v křesle / Emil Filla
  •  / Akt v křesle / Emil Filla
  •  / Akt v křesle / Emil Filla
  •  / Akt v křesle / Emil Filla

tuš/papír, rozměr ve výřezu 35 x 28,5 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně razítko - původem z restituce NG, paspartováno, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 3972x

Vyvolávací cena:
29 000

29 000

27.8.2014, 21:20:00

14.8.2014 16:57 29 000 Kč