Čas na serveru 13:15:08

Emil Filla
Boje zápasy

Id: 1502402

Boje zápasy

  •  / Boje zápasy / Emil Filla
  •  / Boje zápasy / Emil Filla
  •  / Boje zápasy / Emil Filla

suchá jehla/ruční papír, rozměr ve výřezu 49,5 x 34 cm, signováno v kameni vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2249x

Vyvolávací cena:

3 800