Čas na serveru 13:06:58

Emil Filla
Čtenářka

Id: 141515

Čtenářka

  •  / Čtenářka / Emil Filla
  •  / Čtenářka / Emil Filla
  •  / Čtenářka / Emil Filla

litografie/papír, rozměr ve výřezu 46,5 x 34 cm, signováno v kameni i tužkou vpravo dole, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno

zobrazeno: 2025x

Vyvolávací cena:

25 000