Čas na serveru 11:35:15

Emil Filla
Hérakles vítěz

Id: 187901

Hérakles vítěz

  •  / Hérakles vítěz / Emil Filla

lept/papír, rozměr ve výřezu 42 x 32 cm, signováno vpravo dole, datováno, vlevo dole číslováno 42/306, paspartováno, zaskleno, rámováno, v ploše hnědé tečky

zobrazeno: 856x

Vyvolávací cena:

13 000