Čas na serveru 10:38:53

Emil Filla
Hlava

Id: 248003

Hlava

  •  / Hlava / Emil Filla
  •  / Hlava / Emil Filla
  •  / Hlava / Emil Filla
  •  / Hlava / Emil Filla
  •  / Hlava / Emil Filla

bronzový odlitek, výška odlitku cca 43,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, na zadní straně razítko litce Karel Barták viz foto, socha se nachází na dřevěném podstavci, stav viz foto

zobrazeno: 10896x

Vyvolávací cena:
10 000

165 000

Příhozy: 62