Čas na serveru 21:38:56

Emil Filla
Hlava

Id: 261710

Hlava

  •  / Hlava / Emil Filla
  •  / Hlava / Emil Filla
  •  / Hlava / Emil Filla
  •  / Hlava / Emil Filla
  •  / Hlava / Emil Filla

kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 26 x 19 cm, značeno a datováno monogramem vpravo dole, vlevo nahoře samostatná kresba tuží/papír, rozměr 6,5 x 5,5 cm, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původem ze sbírky malíře Karla Chaby, na zadní straně přiložena fotografie Karla Chaby

zobrazeno: 4657x

Vyvolávací cena:
11 000

76 500