Čas na serveru 10:47:53

Emil Filla
Hlava

Id: 349803

Hlava

  •  / Hlava / Emil Filla
  •  / Hlava / Emil Filla
  •  / Hlava / Emil Filla

patinovaná sádra, celková výška plastiky včetně sádrového podstavce 38 cm, značeno a datováno ve spodní části hlavy, na povrchu drobné oděrky a otěry, stav viz foto

zobrazeno: 2757x

Vyvolávací cena:

36 000