Čas na serveru 02:35:48

Emil Filla
Hlava

Id: 476209

Hlava

  •  / Hlava / Emil Filla
  •  / Hlava / Emil Filla
  •  / Hlava / Emil Filla
  •  / Hlava / Emil Filla

bronzová patinovaná plastika na mramorovém podstavci, rozměr s podstavcem 33 cm, bez podstavce 29 cm, značeno a datováno na pravé straně, značeno litcem na zadní straně, pozdější odlitek

zobrazeno: 900x

Vyvolávací cena:
10 000

61 000