Čas na serveru 11:29:33

Emil Filla
Hlava dívky

Id: 99428

Hlava dívky

  •  / Hlava dívky / Emil Filla
  •  / Hlava dívky / Emil Filla
  •  / Hlava dívky / Emil Filla
  •  / Hlava dívky / Emil Filla

tuž/papír, rozměr ve výřezu 23,7 x 14,7 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, nerámováno

zobrazeno: 1777x

Vyvolávací cena:

25 000