Čas na serveru 09:56:47

Emil Filla
Kubistická hlava

Id: 358011

Kubistická hlava

  •  / Kubistická hlava / Emil Filla

lept/papír, rozměr ve výřezu 41 x 29 cm, značeno monogramem a datací v tisku vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 414x

Vyvolávací cena:

21 000

Příhozy: 49