Čas na serveru 19:52:26

Emil Filla
Kubistická žena v křesle

Id: 328302

Kubistická žena v křesle

  •  / Kubistická žena v křesle / Emil Filla

tisková technika/papír, rozměr ve výřezu 22,5 x 17 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno

zobrazeno: 3252x

Vyvolávací cena:
2 800

39 000

Příhozy: 49