Čas na serveru 23:42:09

Emil Filla
Kubistická žena v křesle

Id: 328302

Kubistická žena v křesle

  •  / Kubistická žena v křesle / Emil Filla

tisková technika/papír, rozměr ve výřezu 22,5 x 17 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno

zobrazeno: 1507x

Vyvolávací cena:
2 800

30 000

2021,11-1,15,19,35,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu