Čas na serveru 17:45:46

Emil Filla
Kubistické zátiší

Id: 335701

Kubistické zátiší

  •  / Kubistické zátiší / Emil Filla

zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 27 x 20 cm, značeno monogramem a datací vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2312x

Vyvolávací cena:

50 000

Příhozy: 80