Čas na serveru 10:41:47

Emil Filla
Kubistické zátiší

Id: 365801

Kubistické zátiší

  •  / Kubistické zátiší / Emil Filla

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 11,5 x 14 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 3335x

Vyvolávací cena:

15 500