Čas na serveru 22:48:09

Emil Filla
Kubistické zátiší

Id: 373001

Kubistické zátiší

  •  / Kubistické zátiší / Emil Filla

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 23 x 28 cm, značeno v tisku vpravo dole, datováno, novodobě paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 4927x

Vyvolávací cena:

27 300