Čas na serveru 10:12:15

Emil Filla
Kubistické zátiší

Id: 383204

Kubistické zátiší

  •  / Kubistické zátiší / Emil Filla

dřevoryt/papír, velikost ve výřezu 21 x 16 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 3619x

Vyvolávací cena:

26 000

Příhozy: 52