Čas na serveru 10:31:36

Emil Filla
Kubistické zátiší

Id: 72505

Kubistické zátiší

  •  / Kubistické zátiší / Emil Filla

dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 18 cm, signováno vpravo dole, datováno 35, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 3877x

Vyvolávací cena: