Čas na serveru 03:42:06

Emil Filla
Kubistické zátiší

Id: 113912

Kubistické zátiší

  •  / Kubistické zátiší / Emil Filla

kresba tužkou/ruční papír, velikost listu 39 x 52 cm, signováno vpravo dole, datováno 24, list lokálně pomačkán a přeložen, pochází z pozůstalosti člena S. V. U. Mánes, původní poškozená pasparta, nerámováno, volně loženo

zobrazeno: 5282x

Vyvolávací cena:

127 000

Příhozy: 119