Čas na serveru 12:38:09

Emil Filla
Kubistické zátiší s kytarou

Id: 282303

Kubistické zátiší s kytarou

  •  / Kubistické zátiší s kytarou / Emil Filla

grafická technika/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 17 cm, značeno vlastnoručně vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 7518x

Vyvolávací cena:

59 001

Příhozy: 65